Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes.

Penktadienį Kaune vykusioje dvikovoje rezultatu 73:55 marijampoliečiai įveikė vietos „Žalgiris-2“ ekipą. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38:26), o pergalę prieš žalgiriečius iškovoti leido 10 taiklių tolimų metimų iš 20 bandymų.

Nugalėtojams Žygimantas Šimonis pelnė 16 taškų, Šarūnas Beniušis - 15, Ignas Labutis ir Aurimas Urbonas pridėjo po 11.

Kauno ekipos gretose rezultatyviausias buvo Motiejus Krivas, pelnęs 10 taškų, Ugnius Jarusevičius surinko 9, Gytis Nemeikša - 8 taškus.

Sekmadienį „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai išbandė naujos Vilkaviškio arenos parketą - vietos krepšininkai įveikti rezultatu 91:86.

„Perlo“ tritaškių lietų (14 iš 32 taiklių metimų) ir aukštą rungtynių tempą atlaikęs Marijampolės klubas išsaugojo antrajame kėlinyje susikrautą pranašumą ir šventė pergalę atkakliose rungtynėse.

Svečius į priekį vedė Š. Beniušis, surinkęs 18 taškų, Edvinas Jezukevičius pridėjo 14, A. Urbonas ir I. Labutis - po 14.

Šeimininkų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Mantas Šerkšnas, pelnęs 23 taškus, Gino Mulevičiaus sąskaitoje 15, Aurimo Birgelio – 13 taškų.

Šią savaitę „Sūduva-Mantinga“ pratęs pasiruošimą sezonui: ketvirtadienį laukia dvikova su Šakių „Vyčiu“, šeštadienį – su Kauno rajono „Atletu“.