Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo praėjusio sezono vicečempionai „Telšių“ (1-1) krepšininkai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 71:58 (17:20, 13:14, 17:15, 24:9) įveikė „Šilutės“ (0-2) ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo šilutiškiai, kurie po Valdo Vasyliaus dvitaškio antrojo kėlinio pabaigoje įgijo 4 taškų pranašumą (34:30).

Po pertraukos priekyje taip pat išliko šeimininkai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo vieno metimo persvarą (49:47).

Visgi „Telšių“ ekipa ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą 24:9, kurį likus 2 minutėms dvitaškiu užbaigė Vilius Pocius bei žemaičiai įgijo dviženklį pranašumą (71:58) bei jį išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laurynas Kaveckis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (0/1 dvit., 3/4 trit., 4/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų.

Šilutės komandai Ibrahima Sylla per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 8 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Šilutė“: Ibrahima Sylla (4/7 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 3 blok., 8 kld.) ir Valdas Vasylius (4/6 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 13, Delante Marcelis Jonesas 8 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Linas Lekavičius (5 rez. perd.) ir Mykolas Dieninis (7/8 baud., 6 atk. kam.) po 7.

„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (6/8 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Mindaugas Norkus (5/8 dvit., 3 per. kam., 2 blok.) ir Laurynas Kaveckis (3/4 trit.) po 13, Ignas Razutis 7 (7 rez. perd., 4 per. kam.).