Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Penktą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (5-1), išvykoje 97:86 (26:23, 30:18, 22:28, 19:17) nugalėjęs Joniškio „Delikatesą“ (1-4).

19
27
50%
3/6
9

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai laimėjo trečią kartą iš eilės.

Svečiai greitai šovė į priekį ir po galingo antrojo kėlinio turėjo 15 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje pranašumas pasiekė rekordinę 21 taško ribą, bet „Delikatesas“ dar sugebėjo priartėti iki 6 taškų. Visgi lemiamu metu „Perlas“ žaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (5/9 dvit., 3/6 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Joniškio komandai Tomas Balčiūnas per 30 minučių pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 4/8 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Delikatesas“: Ignas Daukšys 21 (6/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Donnellis Cegersas 18 (7/9 dvit., 3 per. kam.), Darionas Rackley 15 (3/8 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perd.), Valerijus Anisimovas 13 (8 atk. kam.), Tomas Balčiūnas 12 (4/4 dvit., 4/8 baud., 12 atk. kam., 25 naud.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 19 (5/9 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 27 naud.), Šarūnas Valunta 14 (5/9 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Nedas Kancleris 13 (4/6 dvit., 5/7 baud.), Taurantas Tamošiūnas (2/3 trit.) ir Ernestas Mankauskas (2/3 trit.) po 10, Augustinas Venckus 9 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Ginas Mulevičius ir Mantas Šerkšnas (1/6 trit.) po 8.