Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Antrą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Mažeikiai“ (2-4). Namie žaidę mažeikiškiai 72:67 (25:19, 21:19, 14:17, 12:12) palaužė Kauno r. „Atletą“ (2-4).

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai greitai susikrovė dviženklį pranašumą (44:29), tačiau Kauno rajono ekipa nebuvo nusiteikusi kelti baltos vėliavos.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai spurtavo iškart po pertraukos ir trumpam išsiveržė į priekį (52:51), tačiau šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino pranašumą – 60:55.

Per paskutines 10 minučių aikštėje vyko kova taškas į tašką, o likus 100 sekundžių rezultatas buvo lygus – 67:67. Vis dėlto svečiai taškų nebepelnė, o „Mažeikių“ pergalę įtvirtino Karolio Babušio ir Roberto Subotkevičiaus dvitaškiai.

Nugalėtojams R. Subotkevičius per 33 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 22 taškai (10/15 dvit., 2/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

„Mažeikiai“: Robertas Subotkevičius 16 (4/9 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 22 naud.), Mindaugas Motuzas 14 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Karolis Babušis 12 (4/10 dvit.), Laurynas Balkūnas 10 (4/9 dvit.), Medas Kuprijanovas 8 (4/5 dvit., 4 rez. perd.).

„Atletas“: Ignas Juškevičius 22 (10/15 dvit., 10 atk. kam., 4 kld., 28 naud.), Martynas Linkevičius 12 (2/7 trit.), Amandas Urkis 10 (2/8 trit., 7 atk. kam.), Julius Liesis 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 8 (2/3 trit.).