Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Nuo pat mačo pradžios dominavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-1) „7bet-NKL“ pasiekė lengvą pergalę.

25
34
83%
10/12
71%
5/7

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Vilniuje 108:63 (32:13, 24:16, 23:23, 29:11) sutriuškino vietos „Perlą Energiją“ (3-5).

Marijampolės klubas pirmąjį kėlinį laimėjo 32:13 ir rungtynių likimas buvo aiškus.

Šimtąjį tašką tritaškiu pelnė Augustas Merkys. Rekordinė svečių persvara buvo 45 taškai (108:63).

Vilniečiai vertėsi be starto penketo krepšininko Jokūbo Rubino.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Šarūnas Beniušis, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 25 taškai (10/12 dvit., 5/7 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 34 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Adas Šimonis per 27 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 21 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Nojus Bieliauskas 8 (4/5 dvit., 4 rez. perd., 5 kld.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 25 (10/12 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 34 naud.), Lukas Aukštikalnis 21 (5/7 trit., 5 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 12 (2/3 trit., 6/8 baud.), Tautvydas Kliučinykas 11 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Žygimantas Šimonis (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ignas Labutis (5/7 dvit.) po 10, Evaldas Džiaugys 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).