Geriausias pasiekimas: 31
Blogiausias pasiekimas: 18
Daugiausia pataiko: Šarūnas Beniušis

„7bet-NKL“ penktosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis.

28-erių 206 cm ūgio krepšininkas per dvejas rungtynes užfiksavo 17 taškų, 6,5 atkovoto kamuolio, 6 išprovokuotų pražangų ir 27 naudingumo balų statistiką.

Š. Beniušis siautėjo susitikus su gimtojo miesto „Mažeikių“ komanda. Tuomet atletas sumetė 23 taškus (8/10 dvit., 2/2 trit., 1/2 baudų), sugriebė 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir surinko 35 naudingumo balus.

35 efektyvumo balai yra geriausias Š. Beniušio rezultatas šį sezoną, o du taiklūs tritaškiai – karjeros rekordas.

Marijampoliečiai „Mažeikius“ sutriuškino net 70 taškų persvara – 128:58.

Kitoje akistatoje su „Kuršiais“ Š. Beniušis per 17 minučių įmetė 11 taškų (4/4 dvit., 3/4 baudų) ir pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 8 išprovokuotas pražangas bei 19 naudingumo balų. „Sūduva-Mantinga“ mačą Palangoje laimėjo 97:86.

Š. Beniušis šį sezoną vidutiniškai žaidžia po 19 minučių ir fiksuoja 15,9 taško (9 vieta lygoje), 4,6 atkovoto kamuolio ir 20,7 naudingumo balo (4 vieta lygoje) statistiką. Atletas iš dvitaškio zonos pataikė 58 metimus iš 72 (80,6 proc.).

Pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Ignas Razutis, „Telšiai“
Vid. 20 tšk., 4 atk. kam., 7 rez. perd., 2 per. kam., 25 naud. bal.

GM: 10

Ignas Razutis Žemaitijos sostinės klubą vedė į abi pergales. Dvikovoje su „Kuršiais“ plungiškis pelnė 17 taškų ir surinko 21 naudingumo balą, o akistatoje su Vilkaviškio „Perlu“, kurioje pergalė buvo pasiekta per pratęsimą, krepšininkas užfiksavo 23 taškų (7/8 dvit.), 10 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balų statistiką. Priedas prie to – dvitaškis, išplėšęs pratęsimą.

I. Razutis su 6 rezultatyvių perdavimų vidurkiu lygoje užima ketvirtą vietą.

Šarūnas Valunta, Vilkaviškio „Perlas“
Vid. 19 tšk., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud. bal.

Rungtynėse su „Telšiais“ Š. Valunta buvo sunkiai sustabdomas. Jis per 38 minutes pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 2/5 trit., 1/1 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

21 taškas, 12 sugriebtų kamuolių ir 34 naudingumo balai – naujieji Š. Valuntos rekordai.

Lukas Kreišmontas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
Vid. 18 tšk., 7,5 atk. kam., 2,5 rez. perd., 1,5 per. kam., 1,5 bl., 26,5 naud. bal.

Mače su „Kretinga“ L. Kreišmontas pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus bei taip užfiksavo asmeninius rekordus. Visgi „Neptūno“ dubleriai suklupo 68:71.

Galiausiai klaipėdiečiai pirmąją pergalę sezone iškovojo 89:84, įveikiant Joniškio „Delikatesą“. Prie jos L. Kreišmontas pridėjo 11 taškų, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

Donnellis Cegersas, Joniškio „Delikatesas“
Vid. 20,5 tšk., 9,5 atk. kam., 5,5 rez. perd., 28,5 naud,. bal.

Po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžęs D. Cegersas iškart sužibėjo ir „Delikatesui“ padėjo nutraukti nesėkmių seriją. Atletas surinko 19 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus, o Joniškio klubas namie 97:81 įveikė Šakių „Vytį“.

Kitoje dvikovoje Klaipėdoje D. Cegersas taip pat išsiskyrė – 22 taškai, 8 sugriebti kamuoliai ir 26 naudingumo balai. Visgi „Delikatesas“ pralaimėjo.