Matas Vaitkus pelnė 29 taškus, o jo vedama Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (2-9) ekipa iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“.

29
35
75%
6/8
75%
3/4

Klaipėdos klubas savo aikštėje 87:77 (18:15, 18:20, 25:15, 26:27) įveikė Palangos „Kuršius“ (4-9).

Klaipėdos komandai Matas Vaitkus per 28 minutes pelnė 29 taškus (4/4 dvit., 6/8 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Į aikštę sugrįžęs Gediminas Leščiauskas surinko 18 taškų (3/4 trit., 5/5 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ dubleriai spurtavo 16:6 ir susikrovė 10 taškų pranašumą (53:43). Klaipėdiečiai visą ketvirtąjį kėlinį turėjo dviženklę persvarą.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Kararinas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 19 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), 6 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

Palangos komanda vertėsi be savo vedlio Dereko Haneso, o klaipėdiečiams nepadėjo centras Oskaras Pleikys.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 29 (4/4 dvit., 6/8 trit., 4 rez. perd., 35 naud.), Gediminas Leščiauskas 18 (3/4 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 16 (4/5 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Radvilas Kneižys 9 (6 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 8.

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 19 (4/6 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 16 (7/11 dvit.), Ernestas Jaškus 15 (2/5 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Vidmantas Užkuraitis 12 (4/10 trit., 4 rez. perd.).