Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Atkakliame „7bet-NKL“ mače „Telšiai“ (10-4) apgynė savo namų tvirtovę ir grįžo į pergalių kelią.

8
21
4
2

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Telšiuose 81:74 (21:19, 17:20, 26:14, 17:21) nugalėjo Kauno raj. „Atletą“ (8-6).

Po ilgosios pertraukos „Telšiai“ surengė spurtą 11:0 (57:44), kuris padėjo namų komandai susikrauti 13 taškų pranašumą.

Lemiame kėlinyje Martynas Linkevičius dvitaškiais dar bandė gelbėti savo komandą (60:69), tačiau per likusį rungtynių laiką „Atletas“ taip ir nepriartėjo arčiau varžovų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Kaveckis, per 24 minutes pelnęs 19 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 13 taškų (5/5 dvit., 3/4 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 25 naudingumo balai.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 19 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Ignas Razutis 15 (2/4 trit., 5 rez. perd., 6 per. kam.), Edgaras Stanionis 12 (5/6 dvit., 3 per. kam.), Deividas Rasys 11 (2/4 trit., 2 blok.), Ovidijus Kaminskis (4 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (4/10 dvit., 5 atk. kam.) po 8.

„Atletas“: Ignas Juškevičius 14 (4/8 dvit., 6/9 baud., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Gytis Sirutavičius 13 (5/5 dvit., 8 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.), Martynas Linkevičius 10 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Arijus Adomauskas (2/3 trit.) ir Dominykas Bučas (2/5 trit., 6 atk. kam.) po 8.