Nuotr.: M.Miltakis
Nuotr. M.Miltakis

Palangos „Kuršiai“ (5-10) iškovojo pergalę „7bet-NKL“ čempionate ir nutraukė 8 pralaimėtų rungtynių seriją.

Povilo Šakinio auklėtiniai savo namų tvirtovėje 92:75 (27:17, 21:15, 23:20, 21:23) įveikė „Šilutę“ (7-7).

Nuo pat rungtynių pradžios Palangos „Kuršiai“ buvo aktyvus puolime ir iki ilgosios pertraukos turėjo beveik pusšimtį pelnytų taškų bei 16 taškų pranašumą (48:32).

Aktyviausiai puolime pasižymėjo amerikietis Derekas Hanesas, kuris per pirmąją rungtynių pusę surinko 15 taškų.

Po ilgosios pertraukos estafetę perėmė D. Haneso komandos draugai, kurie ir toliau didino persvarą – po Tado Budrio dvitaškio jis išaugo iki 19 taškų (71:52).

Lemiamame kėlinyje „Šilutės“ vedliai Valdas Vasylius ir Linas Lekavičius dar bandė mažinti deficitą, tačiau jau buvo per vėlu – Palangos ekipa šventė užtikrintą pergalę.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 32 minutes pelnė 28 taškus (7/12 dvit., 2/4 trit., 8/9 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Tadas Poška, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 15 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 4/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 28 (7/12 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 34 naud.), Laurynas Mikalauskas (6/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Herkus Kumpys (5/6 baud.) po 12, Karolis Sapiega 9 (5/8 baud., 5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 8 (2/2 trit., 4 kld.), Tadas Kararinas 7.

„Šilutė“: Tadas Poška 15 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Valdas Vasylius 13 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Mykolas Dieninis 11 (4/6 dvit.), Linas Lekavičius (2/7 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Rokas Mačiulis (2/6 trit., 5 atk. kam.) po 10, Delante Jonesas ir Andrius Gaidys (5 rez. perd.) po 7.