Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Delante Jonesas pelnė 42 taškus ir užfiksavo naują šio sezono „7bet-NKL“ rekordą, o jo vedama „Šilutė“ (9-8) pasiekė antrą pergalę iš eilės.

Šįsyk Šilutės klubas savo aikštėje 95:82 (27:16, 25:22, 22:22, 21:22) įveikė „Gargždus“ (14-3), kurie patyrė antrą nesėkmę paeiliui.

Šilutės komandai Delante Jonesas per 36 minutes pelnė 42 taškus (7/11 dvit., 8/10 trit., 4/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 38 naudingumo balus.

Prieš tai sezono rekordas buvo 36 taškai, kuriuos buvo įmetęs Augustinas Mikštas.

Tai buvo rezultatyviausias pasirodymas „7bet-NKL“ nuo 2020 metų kovo 5 dienos, kai Palangos „Kuršių“ gynėjas Quincy Tayloras surinko 43 taškus.

8 taiklūs tritaškiai – pakartotas šio sezono rekordas. Prieš tai tiek tolimų šūvių buvo įmetęs tik Marius Runkauskas.

Trečiajame kėlinyje „Šilutė“ turėjo 22 taškų persvarą (70:48), bet „Gargždai“ dar sugebėjo grąžinti intrigą.

Tuomet gargždiškiai spurtavo 29:11 ir iki mačo pabaigos likus trims minutėms priartėjo iki 4 taškų skirtumo (77:81).

Toks pat skirtumas buvo ir likus 2 minutėms (80:84), o tada Delante Jonesas pelnė dvitaškį, Rokas Mačiulis pridėjo tritaškį ir rungtynėse buvo padėtas taškas (89:80).

Gargždai ekipos gretose išsiskyrė Simas Galdikas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 15 taškų (6/8 dvit., 3/4 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 19 naudingumo balų.

Mantas Ruikis pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 42 (7/11 dvit., 8/10 trit., 38 naud.), Linas Lekavičius 17 (6/11 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Valdas Vasylius 12 (2/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Mačiulis 8 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Tadas Poška 7.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 20 (3/7 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), Jonas Dumašius 18 (5/9 dvit., 2/10 trit., 3 per. kam.), Simas Galdikas 15 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Mindaugas Stašys 11 (1/5 trit., 6 rez. perd.), Benas Ilevičius 7.