Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Įspūdingą pergalę „7bet-NKL“ čempionato savaitės rungtynėse iškovojo „Telšiai“ (15-4).

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savo aikštėje 86:46 (25:12, 26:7, 20:14, 15:13) sutriuškino „Gargždų“ (16-4) krepšininkus

Praėjusio sezono vicečempionai gargždiškius nokautavo dar pirmoje mačo dalyje, kurią laimėjo 51:19 ir įgijo 32 taškų pranašumą.

Likęs mačo laikas tapo formalumu. „Telšiai“ per paskutinius du kėlinius dar labiau padidino persvarą ir pasiekė lengvą pergalę (86:46).

Šiame mače telšiškiai pataikė 13 tritaškių iš 30 (43 proc.).

Tuo metu „Gargždai“ iš žaidimo atakavo tragiškai – pataikė 15 iš 64 metimų (23 proc.).

Nugalėtojams Vilius Pocius per 29 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Gargždų“ ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 15 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Gargždų“ ekipoje nerungtyniavo Mantas Ruikis ir Simas Galdikas.

„Telšiai“: Vilius Pocius 17 (3/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Edgaras Stanionis 14 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Deividas Rasys 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Mantvydas Žukauskas 10 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (6 atk. kam.) ir Eimantas Kud (2/5 trit.) po 8, Andrius Globys 7 (15 atk. kam., 2 blok.).

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 15 (1/5 trit., 6/7 baud.), Giedrius Sakalas 11 (3/8 trit.), Marius Runkauskas 7 (1/10 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.).