Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

16
20
89%
8/9
80%
8/10

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17) sutriuškino Kauno „Žalgirį-2“, kuris iki šio vakaro susitikimo buvo iškovojęs septynias pergales paeiliui.

Šeimininkai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje. Evaldas Džiaugys pataikė tritaškį, Ignas Labutis pridėjo dvitaškį, Tautvydas Kliučinykas bei Edvinas Jezukevičius smeigė po dar vieną tolimą metimą ir 14:3 spurtavusi „Sūduva-Mantinga“ įgijo triuškinamą persvarą – 31:13.

Intriga visiškai išgaravo po ilgosios pertraukos, kuomet Šarūnas Beniušis, I. Labutis, bei Žygimantas Šimonis realizavo savuosius metimus ir trečiojo ketvirčio pradžioje Marijampolės klubas susikrovė 27 taškų pranašumą – 53:26.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o didžiausia „Sūduva-Mantinga“ persvara siekė 28 taškus ketvirtajame kėlinyje (80:62).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Š. Beniušis per 19 aikštelėje praleistų minučių pelnė 16 taškų (8/9 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Dominykas Butka, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 9 taškai (1/1 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.) bei 12 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 16 (8/9 dvit.), Lukas Aukštikalnis 15 (3/7 trit.), Aurimas Urbonas (5/7 dvit., 5 rez. perd.) ir Edvinas Jezukevičius (4/5 dvit.) po 11, Ignas Labutis 10 (5/5 dvit.), Evaldas Džiaugys 7.

„Žalgiris-2“: Ugnius Jaruševičius (3/7 dvit.) ir Motiejus Krivas (2/4 trit., 5 kld.) po 10, Dominykas Butka 9 (2/2 trit.), Bompona Josue-Joseph Bonga (4 kld.) ir Matas Repšys (4 per. kam.) po 7.