Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

Dvyliktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (12-11).

17
27
3
100%
3/3

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai namie 98:71 (21:10, 25:24, 30:18, 22:19) sutriuškino „Gargždų“ (18-5) ekipą.

Dviženklį pranašumą šeimininkai susikrovė dar pirmajame kėlinyje (21:10), o rungtynes perlaužė po pertraukos, kuomet spurtavo 30:18 ir po Roko Stankevičiaus baudų metimų įgijo 24 taškų persvarą (76:52).

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 24 minutes pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Perlo“ gretose debiutavo amerikietis 190 cm ūgio gynėjas Grantas Lozoya, kuris per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Gargždų“ gretose išsiskyrė Simas Galdikas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

Svečių ekipoje nerungtyniavo Marius Runkauskas ir Jonas Dumašius.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (7/8 dvit., 2/4 trit., 27 naud.), Ernestas Naruševičius 17 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 3 blok., 27 naud.), Grantas Lozoya 13 (4/5 dvit., 6 rez. perd.), Augustinas Venckus 12 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Šarūnas Valunta 9 (4 rez. perd.), Augustinas Krūminis 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 7.

„Gargždai“: Benas Ilevičius 16 (3/7 trit.), Simas Galdikas 15 (7/11 dvit.), Mindaugas Stašys 12 (2/7 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Mantas Ruikis 11 (2/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Ernestas Bružas 9 (1/10 trit., 5 atk. kam.).