Nuotr.: Kauno r. „Atletas“

Kauno r. „Atletas“ (13-11) nutraukė Šakių „Vyčio“ (12-12) penkių pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai savo aikštėje 81:69 (19:20, 19:8, 20:18, 23:23) susitvarkė su svečiais iš Šakių.

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:8 ir įgijo dviženklę persvarą – 38:28.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (58:63), tačiau Aido Kavaliausko, Egidijaus Dimšos ir Dominyko Bučo tritaškiai išsprendė mačo likimą – 72:60.

Nugalėtojams D. Bučas per 21 minutę pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Svečiams šiose rungtynėse nepadėjo Šarūnas Vingelis ir Paulius Beliavičius.

„Atletas“: Dominykas Bučas 22 (4/6 trit., 20 naud.), Karolis Babkauskas 15 (5/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 21 naud.), Armandas Urkis 11.

„Vytis“: Paulius Semaška 24 (4/10 trit., 5 rez. perd., 5 kld., 28 naud.), Aurelijus Pukelis 16 (11 atk. kam., 20 naud.).