16 tritaškių įsmeigę „Telšiai“ (20-5) pasismagino „7bet-NKL“ čempionate.

25
8
83%
5/6

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 94:71 (19:11, 22:23, 28:22, 25:15) pranoko „Kretingą“ (8-17).

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Stanionis, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 19 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 5/6 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Visą susitikimą pirmavę „Telšiai“ pirmoje pusėje nesugebėjo stipriai nutolti. Per ilgąją pertrauką švieslentėje mirgėjo 7 taškų pranašumas (41:34).

Kertinę atkarpą svečiai kūrė tarp trečiojo ir ketvirtojo kėlinio, kai laimėjo atkarpą 13:3. 17 taškų pranašumą įgiję telšiškiai nebepaleido saugaus pranašumo ir tik dar labiau didino apsukas.

Didžiausias pranašumas siekė 26 taškus (94:68), o jį sumažinti šeimininkams pavyko tik pačioje pabaigoje.

Telšių ekipa iš žaidimo demonstravo elitinį taiklumą – 71 proc. dvit. (18/25), 43 proc. trit. (16/37).

Kretingos komandai nepakako puikaus Domininko Matučio pasirodymo.

Jis per 38 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 5/9 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 19 (4/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 25 naud.), Vilius Pocius 15 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Andrius Globys 14 (4/5 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Deividas Rasys (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Ignas Razutis (2/4 trit., 4 rez. perd.) po 10, Mantvydas Žukauskas 9 (1/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 8 (2/5 trit.), Ovidijus Kaminskis 7 (5 rez. perd.).

„Kretinga“: Domininkas Matutis 18 (3/7 trit., 5/9 baud., 5 rez. perd., 31 naud.), Edgaras Preibys (3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Rytis Zabita (8/11 dvit., 14 atk. kam., 27 naud.) po 16, Rokas Šimkevičius 10 (2/7 dvit., 2/8 trit.), Spenseris Mitchellas 7 (3/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).