Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

Vilkaviškio „Perlas“ (14-12) pasiekė dramatišką pergalę ir užsitikrino vietą „7bet-NKL“ pirmajame pogrupyje.

19
28
83%
5/6
7

Vilkaviškio klubas išvykoje 101:97 (20:26, 29:23, 32:23, 20:25) palaužė Vilniaus „Perlą Energiją“ (7-18).

Po šio mačo tapo aišku, kad Vilkaviškio ekipa nenusileis žemiau 6-osios turnyrinės lentelės pozicijos. Antroje sezono pusėje dėl geresnių pozicijų atkrintamosiose „Perlas“ varžysis pajėgesniame septynete.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 5/6 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo dviženklį pranašumą (17:5). Vilkaviškio ekipa nenuleido rankų ir antrajame kėlinyje smogė atkarpa 19:3 (48:44).

Įsismaginę svečiai po pertraukos beveik visą laiką pirmavo, bet įgyti dviženklio pranašumo niekaip neįstengė. Tuo pasinaudoję svečiai likus 2 minutėms po Roko Jociaus baudų priartėjo iki 2 taškų (95:97).

Svarbų dvitaškį tada pataikė Augustinas Venckus, bet likus 27 sek. Adas Šimonis vėl įplieskė intrigą (97:99). Likus 17 sek. baudų mesti stojo Rokas Stankevičius, kuris neklydo, o vilniečiams išsigelbėti nebepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A. Venckus, per 37 minutes pelnęs 25 taškus (3/5 dvit., 6/10 trit., 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Vilniaus komandai Andreas Kalogiros per 35 minutes pelnė 25 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Andreas Kalogiros 25 (5/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 32 naud.), Adas Šimonis 17 (4/8 dvit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Rokas Jocius 14 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Modestas Babraitis (5/9 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.) ir Gytis Valickas (3/7 trit.) po 11, Erikas Jermolajevas 8 (4/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Perlas“: Augustinas Venckus 25 (6/10 trit., 5 rez. perd., 27 naud.), Rokas Stankevičius (8/12 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Mantas Šerkšnas (4/5 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 28 naud.) po 19, Ginas Mulevičius 12 (5/8 dvit.), Šarūnas Valunta (7 rez. perd., 4 kld.), Ernestas Naruševičius (3 blok.) ir Augustinas Krūminis (4/4 dvit.) po 8.