Nuotr.: M.Miltakis

Derekas Hanesas ant parketo surengė tikrą šou, o jo vedami Palangos „Kuršiai“ (13-14) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

34
38
4
57%
4/7

Palangos klubas išvykoje 95:78 (25:22, 16:26, 28:23, 26:7) įveikė Vilniaus „Perlo Energijos“ (7-20) komandą, prie kurio vairo debiutavo Andrius Šležas.

Po trijų kėlinių trapų pranašumą turėjo vilniečiai (71:69), tačiau tuomet svečiai surengė įspūdingą spurtą 26:7 ir nužygiavo į pergalę (95:78).

Palangos ekipos gretose išsiskyrė D. Hanesas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 34 taškai (9/12 dvit., 4/7 trit., 4/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 4 perimti kamuoliai bei 38 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Rokas Jocius per 28 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Adas Šimonis 14 (5/9 dvit., 1/6 trit.), Erikas Jermolajevas 13 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Lukas Valantinas (3/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Matas Narvilas po 7.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 34 (9/12 dvit., 4/7 trit., 4 per. kam., 38 naud.), Justinas Youngas 16 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 12 (6/9 baud., 10 atk. kam.), Tadas Kymantas 9 (4/5 dvit., 5 rez. perd.), Karolis Sapiega 8 (8 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 7.