Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas
Nuotr.: Atletas

Vakarykštės „7bet-NKL“ rungtynės Telšiuose tarp vietos „Telšių“ ir Kauno r. „Atleto“ neįvyko dėl techninių kliūčių, o jos buvo perkeltos į Garliavą. Mačas įvyks vasario 1 d., antradienį 18 val.

Primename, jog ketvirtadienį pro Telšių salės stogą keliose vietose varvėjo vanduo, jo sustabdyti nepavyko, todėl dėl saugumo rungtynės buvo atšauktos.

„7bet-NKL“ nuostatų 45 straipsnis apie rungtynių atšaukimą dėl netinkamų sąlygų:

45.1. Jei vyr. teisėjas yra priverstas atšaukti/nutraukti rungtynes dėl to, kad šeimininkų komanda neturi arenos ar sąlygos arenoje neatitinka žaidybinių ir techninių reikalavimų, NKL varžybų direktorius sprendžia, ar rungtynės gali būti peržaistos.

45.2. Per 24 valandas nuo nutrauktų/neįvykusių rungtynių NKL varžybų direktorius nusprendžia, ar rungtynės bus peržaidžiamos, kokiomis sąlygomis tai vyks ir/ar kokia kompensacija bus paskirta. 

45.3. Jei skiriamas rungtynių peržaidimas, šeimininkų komanda privalo padengti visas su teisėjavimu susijusias išlaidas bei kompensuoti svečių komandos išlaidas.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.