Nuotr.: D.Repečka
Nuotr. D.Repečka

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-3) tęsią pergalingą atkarpą „7bet-NKL“ pirmenybėse.

21
28
7
100%
7/7

Šįkart Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 107:81 (38:26, 22:21, 25:15, 22:19) sutriuškino „Šilutę“ (15-13) ir pasiekė dvyliktąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai rungtynių kontrolę perėmė dar pirmajame kėlinyje. Ignas Labutis pataikė dvitaškį, Lukas Aukštikalnis smeigė du tritaškius paeiliui, o Edvinas Jezukevičius pridėjo dvi tikslias baudas ir po spurto 13:3 „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklę persvarą – 38:26.

Marijampoliečiai formalumus sutvarkė po ilgosios pertraukos. I. Labutis pelnė taškus iš po krepšio, Evaldas Džiaugys realizavo baudas bei įkrovė iš viršaus, o L. Aukštikalnis atseikėjo dar vieną tritaškį ir šeimininkų pranašumas klausimų nebekėlė – 83:59.

Didžiausią persvarą „Sūduva-Mantinga“ buvo įgijusi ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 28 taškais (105:77).

Šeimininkų gretose dviženklį taškų skaičių pelnė net septyni krepšininkai. Geriausiai pasirodęs Šarūnas Beniušis per 21 minutę surinko 21 tašką (7/9 dvit., 0/1 trit.., 7/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 4 išprovokuotas pražangas bei 28 naudingumo balus.

Pralaimėtojams Delante Jonesas pelnė 23 taškus (8/10 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Marijampoliečiams pasiekti užtikrintos pergalės nesutrukdė ir gausus klaidų skaičius (22). „Šilutė“ suklydo 23 sykius.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 21 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 14 (4/4 dvit.), Lukas Aukštikalnis (3/6 trit.) ir Ignas Labutis (5/6 dvit.) po 12, Justas Nausėdas 11, Aurimas Urbonas (7 rez. perd., 8 kld.) ir Edvinas Jezukevičius po 10.

„Šilutė“: Delante Jonesas 23 (8/10 dvit.), Tomas Balčiūnas 10, Valdas Vasylius 8.