Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Vos neprisižaidusi Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (6-24) ekipa iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

30
29
8
78%
7/9

Simono Serapino auklėtiniai namuose 78:75 (26:13, 20:19, 12:15, 20:28) įveikė „Kretingos“ (9-21) ekipą.

Mačą kur kas geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo dvigubai (26:13), o po 20 minučių turėjo 14 taškų pranašumą (46:32).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 14 taškų (69:55), tačiau tuomet „Kretinga“ kilo į šturmą: galingai spurtavo 17:5 ir po Ryčio Zabitos dvitaškio likus 42 sekundėms iš klaipėdiečių persvaros liko vos du taškai (74:72).

Visgi pergalės uostamiesčio klubas iš rankų nepaleido. Oskaras Pleikys sumetė baudas (76:72) ir nors R. Zabita dar kartą atsakė dvitaškiu (74:76), Luko Kreišmonto ranka nuo baudų linijos nesudrebėjo (78:74), Aidas Viskontas prametė tritaškį, Eimantas Žilius – dvitaškį ir šeimininkai triumfavo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė nesulaikomas O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 30 taškų (7/9 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 5 klaidos bei 29 naudingumo balai.

Kretingos komandai R. Zabita per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 19 (6/9 dvit., 4 kld.), Rytis Zabita 18 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Spenser Reid Mitchell ir Ignas Daukšys (2/6 trit., 6 atk. kam.) po 10, Mintautas Mockus 8, Edgaras Preibys 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 30 (7/9 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam., 5 kld., 29 naud.), Lukas Kreišmontas (1/5 trit.) ir Gediminas Leščiauskas (2/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 12, Gabrielius Mažeika 9 (1/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Matas Vaitkus 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.).