Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Kiek daugiau nei du mėnesius pralaimėjimo nepatyrusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-4) pergalingos serijos nepratęsė.

14
20
10
67%
4/6

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 69:81 (17:19, 6:28, 27:19, 19:15) nusileido Telšių „Telšiams“ (25-7) ir patyrė pirmąją nesėkmę po 14 pergalių iš eilės.

Pralaimėjimą nulėmė katastrofiškai sužaistas antrasis kėlinys. Edgaras Stanionis atseikėjo tris tritaškius iš eilės, Vilius Pocius pridėjo dvitaškį, Deividas Rasys pelnė taškus iš po krepšio, o svečiai laimėjo atkarpą 21:2 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 40:19.

„Telšiai“ antrąjį kėlinį laimėjo 28:6 ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 24 taškais (47:23).

Pačioje dvikovos pabaigoje „Sūduva-Mantinga“ buvo sumažinusi deficitą iki 10 taškų, tačiau rimčiau užsikabinti šiose rungtynėse nebesugebėjo bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Pirmoje pusėje subyrėjimą lėmė atėjimas į rungtynes galvojant kokie esame geri. Viskas tuo ir pasakyta“, – po dvikovos nedaugžodžiavo M. Kiltinavičius.

Marijampolės ekipai prieš „Telšius“ tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone. Prieš tai „Sūduva-Mantinga“ gruodžio 2 d. nusileido 86:92.

„Sūduva-Mantinga“ šį vakarą vertėsi be Igno Labučio. Krepšininkas turėjo artimą kontaktą su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu, tad pagal nustatyta tvarką jis privalo būti saviizoliacijoje.

Šeimininkams taip pat koją kišo klaidos (18) bei ne itin solidus pataikymas iš toli (10/31 trit., 32 proc.).

Komandą paskui save tempti bandęs Evaldas Džiaugys pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 22 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 17 (4/7 dvit., 1/4 trit.), Lukas Aukštikalnis 16 (5/9 trit.), Aurimas Urbonas 9 (1/4 trit., 6 rez. perd., 7 kld.).

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 20 (5/8 trit.), Ignas Razutis 16 (3/7 dvit., 3/7 trit.), Vilius Pocius 14 (4/6 dvit.), Andrius Globys 10.