Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„7bet-NKL“ geriausiųjų trejetuko ekipų mūšyje pergale džiaugėsi „Telšiai“ (28-7).

14
30
8
4

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 85:77 (14:17, 24:21, 34:21, 13:18) nugalėjo „Gargždus“ (27-7).

„Telšiai“ po šios pergalės turi labai realias viltis pakovoti dėl geresnių pozicijų prieš atkrintamąsias. Gargždai atsilieka viena pergale, bet yra sužaidę vienu maču mažiau. Pirmoje pozicijoje žygiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ taip pat dar pasiekiama (30-5).

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 14 taškų (3/6 dvit., 8/12 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Kaveckis, per 23 minutes pelnęs 18 taškų (1/6 dvit., 5/6 trit., 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo „Gargždai“, kurie laimėjo pirmąjį kėlinį (17:14). Netrukus persvara dar kiek išaugo (21:14).

Arti išlikę „Telšiai“ laukė savo progos ir smogė po pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo 9 taškais be atsako (47:38). „Gargždai“ pabandė prisiartinti (46:51), bet greitai buvo nublokšti atkarpos 0:12 (46:63).

Lemiamame ketvirtyje svečiai išlaikė dviženklį pranašumą, o varžovų pastangos sumenkinti deficitą virto realybe tik pačioje pabaigoje.

„Gargždai“: Marius Runkauskas 14 (4/6 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Povilas Gaidys 13 (4/5 dvit.), Mindaugas Stašys (5/5 baud., 5 rez. perd.) ir Mantas Ruikis (1/7 trit., 7/9 baud.) po 12, Arvydas Kačinas ir Ernestas Jonkus (6 rez. perd.) po 8.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 18 (5/6 trit.), Deividas Rasys 17 (8/8 baud., 6 atk. kam., 25 naud.), Donnellis Cegersas 15 (5/9 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Ovidijus Kaminskis 14 (8/12 baud., 8 atk. kam., 4 per. kam., 30 naud.), Mantvydas Žukauskas 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).