Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Kovą dėl vietos „7bet-NKL“ aštuntfinalyje tęsia Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (11-25), kuris įveikė tiesioginį savo oponentą.

12
27
1
7

Pajūrio ekipa namie 83:71 (19:21, 14:15, 23:12, 27:23) nugalėjo „Kretingą“ (10-25).

Klaipėdiečiams iki reguliariojo sezono pabaigos liko sužaisti du mačus. 11-13 pozicijose šiuo metu pasiskirsčiusias „Neptūną-Akvaservis“, „Kretingą“ ir „Perlą Energiją“ (10-25) skiria vos viena pergale, tad kova laukia labai įtempta.

„Neptūnas-Akvaservis“ šiuo metu demonstruoja puikią formą. Komanda per pastarąsias 7 rungtynes laimėjo 6 kartus.

Pirmoje pusėje daugiau laiko iniciatyvą turėjo kretingiškiai, bet Klaipėdos komanda susikaupė po pertraukos. 9 taškų be atsako atkarpa leido perimti pranašumą (50:45).

Ketvirtajame kėlinyje komanda sugebėjo dar labiau atitrūkti, kai pelnė 7 taškus iš eilės (65:53). Įgiję dviženklį pranašumą šeimininkai pergalės nebepaleido.

Klaipėdos komandai Lukas Kreišmontas per 27 minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gediminas Leščiauskas, per 25 minutes pelnęs 19 taškų (1/1 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Mintautas Mockus, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 5/8 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 19 (5/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Adomas Sidarevičius 17 (3/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Matas Vaitkus 15 (2/5 trit.), Lukas Kreišmontas 12 (2/3 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud.), Petras Piekus 8 (4/5 dvit.).

„Kretinga“: Mintautas Mockus 17 (3/7 dvit., 2/3 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Domininkas Matutis (3/9 trit., 4 rez. perd.) ir Eimantas Žilius (6/8 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.) po 15, Edgaras Preibys 13 (4/6 dvit.).