Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Telšiai“ (30-7) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ bei išsaugojo šansus reguliariajame sezone užimti pirmąją vietą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai priešpaskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse namuose 103:87 (21:21, 28:19, 29:22, 25:25) nugalėjo „Šilutę“ (21-17).

18
26
88%
7/8
Blokuoti metimai
1

Žemaitijos klubas iškovojo septintą pergalę iš eilės.

Šiuo metu „Telšiai“ užima antrąją vietą, o po telšiškių pergalės ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ nesėkmės šiuos du klubus skiria tik vienas taškas.

Tam, kad „Telšiai“ pakiltų į pirmąją vietą, jiems reikia ne tik paskutinėse rungtynėse svečiuose įveikti Kauno r. „Atletą“, bet ir tikėtis Marijampolės klubo nesėkmės namuose prieš Vilkaviškio „Perlą“.

„Telšiai“ po šio mačo užsitikrino, kad žemiau antrosios vietos nenukris.

Telšių komandai Deividas Rasys per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (6/9 dvit., 4/5 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (7/8 dvit., 6 atk. kam., 26 naud.), Andrius Globys 17 (3/4 trit.), Laurynas Kaveckis 16 (6/7 dvit.), Ignas Razutis (2/6 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (5/8 dvit.) po 12, Ovidijus Kaminskis (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Donnellis Cegersas po 8.

„Šilutė“: Jeremiah Culveris 22 (7/10 dvit., 2/4 trit.), Tomas Balčiūnas 16 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Valdas Vasylius 14 (5/9 dvit., 1/5 trit.), Delante Jonesas 13 (2/3 trit., 5/7 baud., 3 per. kam.), Linas Lekavičius 8 (4/10 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tadas Poška 7.