Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Labai svarbią pergalę „7bet-NKL“ čempionato aštuntfinalyje iškovojo „Mažeikių“ krepšininkai.

29
26
86%
6/7
80%
4/5

Rimanto Grigo auklėtiniai išvykoje 93:85 (21:20, 22:22, 24:23, 26:20) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Mažeikiškiai turi puikų šansą namų tvirtovėje žengti į ketvirtfinalį namų rungtynėse, kurios vyks kovo 26 dieną.

Serijos nugalėtojas ketvirtfinalyje susikaus su „Telšių“ ekipa.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai dar turėjo minimalią persvarą (68:67), tačiau tuomet „Mažeikiai“ smogė galingu spurtu 19:4 ir likus 3,5 minutės po Modesto Žaunieriūno dvitaškio susikrovė 14 taškų pranašumą (86:72).

„Perlas“ nepasidavė, atsakė atkarpa 8:0 ir likus mažiau nei dviem minutėms po Roko Stankevičiaus dvitaškio sumažino skirtumą iki 6 taškų (80:86), tačiau tuomet vėl prabilo M. Žaunieriūnas. Gynėjas smeigė tritaškį, pridėjo dvitaškį ir taip įšaldė rungtynes (91:80).

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė nesulaikomas M. Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 29 taškai (4/5 dvit., 6/7 trit., 3/3 baud.), 1 rezultatyvus perdavimas, 5 klaidos, 3 perimti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

Gynėjas buvo per tašką nuo savo karjeros rezultatyvumo rekordo „7bet-NKL“ čempionate pakartojimo.

Vilkaviškio komandai Augustinas Venckus per 33 minutes pelnė 23 taškus (5/6 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje „Perlas“ dėl čiurnos traumos prarado Mantą Šerkšną, kuris per 21 minutę spėjo pelnyti 10 taškų.

„Perlas“: Augustinas Venckus 23 (5/6 dvit., 3/10 trit., 5 rez. perd.), Rokas Stankevičius 16 (5/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Mantas Šerkšnas (3/7 trit.) ir Aurimas Birgelis (3/3 trit.) po 11, Taurantas Tamošiūnas 10 (2/6 trit., 3 per. kam.).

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 29 (4/5 dvit., 6/7 trit., 3 per. kam., 5 kld., 26 naud.), Moussa Mayaki 14 (7/7 dvit., 5 atk. kam.), Ordane Kanda-Kanyinda 13 (4/5 dvit., 5/6 baud., 5 kld.), Mindaugas Motuzas 11 (1/5 trit.), Medas Kuprijanovas (4/7 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Karolis Babušis (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 8.