Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

„7bet-NKL“ finalo ketverte lieka vienas nežinomasis – „Telšiai“ laimėjo ketvirtfinalio seriją.

19
24
4
57%
8/14

Telšiškiai namie 79:64 (23:13, 20:20, 18:19, 18:12) nugalėjo „Mažeikius“.

Telšių ekipa seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0. Pirmoji akistata laimėta 103:55, antroji – 69:58.

Aiškus ir „Telšių“ varžovas pusfinalyje – „Gargždai“. Pastarieji ketvirtfinalio etape eliminavo Kauno „Žalgirį-2“.

Telšių komandai Mindaugas Norkus per 28 minutes pelnė 19 taškų (8/14 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Modestas Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 16 taškų (6/7 dvit., 1/7 trit., 1/1 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Šeimininkai nuo rungtynių pradžios krovėsi pranašumą. Nė karto šiame mače neatsilikę telšiškiai per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklį pranšumą (23:13). „Mažeikiai“ nežadėjo pasiduoti ir buvo priartėję (33:34), tačiau 9:0 pirmąją pusę užbaigę „Telšiai“ susigrąžino dviženklę persvarą (43:33).

Po pertraukos šeimininkų pranašumas buvo šoktelėjęs iki 19 taškų (54:35), tačiau „Mažeikiai“ kilo į šturmą ir iki lemiamo ketvirčio sugrįžo į kovą (52:61). Nepaisant to, „Telšiai“ dar viena galinga atkarpa pradėjo kėlinį (73:55) ir pasiekė pergalę.

„Mažeikių“ komandai šiame mače nevadovavo vyr. treneris Rimantas Grigas. Jį pakeitė asistentas Mindaugas Janiška.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (8/14 dvit., 9 atk. kam., 4 per. kam.), Edgaras Stanionis 15 (3/14 trit.), Deividas Rasys 13 (3/8 trit., 9 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (5/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Donnell Karon Cegers (5/6 dvit.) po 10.

„Mažeikiai“: Mindaugas Motuzas (3/10 trit., 6 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas (6/7 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 4 kld.) po 16, Karolis Babušis 14 (3/8 trit.), Jonas Paukštė 8 (3/8 dvit., 7 atk. kam., 4 blok.).