Vilniaus „Stekas” (1-0) pergalingai debiutavo „7bet-NKL“ čempionate.

17
6
83%
5/6

Tomo Purlio auklėtiniai svečiuose 62:59 (12:22, 12:8, 28:13, 10:16) po dramatiškos kovos palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (0-1).

„Perlas“ pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (16:6), tačiau svečiai iš Vilniaus dar prieš ilgąją pertrauką spurtavo 8:0, o vėliau ir išlygino rezultatą (35:35).

Netrukus „Stekas“ perėmė rungtynių kontrolę (52:43), bet šeimininkai nepasidavė ir likus kiek daugiau nei 3 minutėms Rokas Stankevičius dvitaškiu kirpo deficitą iki vieno taiklaus metimo (56:59). Tuomet keletą minučių nė vienai komandai nepavyko pasižymėti taškais, o tylą nutraukė Augustas Šuliauskas, išprovokavęs pražangą ir pataikęs baudos metimą (60:56).

Tiksint paskutinėms 30 sekundžių „Perlas“ turėjo gelbėtis, bet R. Stankevičius pažeidė 3 sekundžių taisyklę puolime, kitoje aikštės pusėje Mantas Šerkšnas sumetė baudas, o Aidas Kavaliauskas tritaškiu gaivino „Perlo“ viltis (59:62).

Visgi per likusias 12 sekundžių „Perlas“ pirmosios „7bet-NKL“ pergalės iš rankų nebepaleido.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė M. Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 16 taškų (0/1 dvit., 3/8 trit., 7/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Vilkaviškis“: Aidas Kavaliauskas 13 (3/7 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Jonas Levickas 12 (5/10 dvit., 12 atk. kam.), Povilas Gaidys 10 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Augustine'as Ejike Ene (2/7 trit.) ir Gytis Mačionis po 8.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 16 (3/8 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam.), Justas Sinica 14 (7/11 dvit., 7 kld.), Tadas Rinkūnas 12 (3/7 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.), Gediminas Povilauskas 9 (5/6 baud., 6 atk. kam.).