Nuotr.: Matas Baranauskas

„7bet-NKL“ pirmenybėse „Kretinga-VR Servisas“ (1-1) iškovojo pirmąją triuškinančią pergalę.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai namie 92:59 (29:9, 25:18, 18:9, 20:23) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-3) krepšininkus, kurie vis dar lieka be laimėjimų.

Kretingos komandai Rytis Zabita per 25 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Maksimas Lutsenko, per 24 minutes pelnęs 18 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei surinko 18 naudingumo balų.

Martynas Mažeika per 17 minučių pridėjo 15 taškų (2/2 dvit., 1/2 trit., 8/8 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas bei 18 naudingumo balų.

Galingai rungtynes pradėję kretingiškiai dar pirmajame kėlinyje susikrovė 20 taškų persvarą (29:9), o iki ilgosios pertraukos pranašumą padidino iki 27 taškų (54:27).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė – po Valerijaus Anisimovo dvitaškio su pražanga komandas skyrė net 45 taškai – 85:40.

Pralaimėjusiems Rytis Šakaitis per 33 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 klaidas, 2 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 15 naudingumo balų.

„Kretinga“: Maksym Lutsenko 18 (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.), Martynas Mažeika 15 (8/8 baud.), Rytis Zabita 14 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 29 naud.), Valerii Anisimov 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 4 blok., 4 kld.), Edgaras Danys 10 (2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Raidas Nacius 9 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Gintaras Beniušis 8 (2/3 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (2/5 trit.) ir Rytis Šakaitis (2/6 trit., 7 rez. perd.) po 10, Žygimantas Bartašius 9 (4/5 dvit.), Aringas Brazauskas 8 (4/6 dvit.), Kristupas Keinys 7.