Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“ (1-5).

4
21
4
10

Vilkaviškio ekipa dviženklę persvarą įgijo dar pirmajame kėlinyje (21:10), tačiau antrojo ketvirčio pradžioje Lukas Valantinas tritaškiu apmažino vilniečių deficitą (16:23). Visgi šeimininkai netrukus spurtavo 15:6 bei tąkart susikrovė jau rekordinį 16 taškų pranašumą (38:22).

Po ilgosios pertraukos solidžią atkarpą sužaidę „Ryto-2“ krepšininkai atsitiesė (44:50), bet prieš lemiamą ketvirtį vėl pakliuvo į bėdą (55:73).

Per likusias 10 minučių svečiams iš Vilniaus pritrūko jėgų dar vienam šturmui.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Augustine'as Ejike Ene, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (4/4 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Andreas Kalogiros, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 11 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei, 2 klaidos, 2 blokai bei 18 naudingumo balų.

„Perlas“: Augustine Ejike Ene 17 (4/4 dvit., 3/8 trit., 2 blok.), Jonas Levickas 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Rokas Stankevičius (6/8 dvit.) ir Ernestas Naruševičius (6/10 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 14, Amandas Urkis ir Povilas Gaidys (2/2 trit.) po 8, Gytis Mačionis 7 (2/4 trit.).

„Rytas-2“: Gytis Valickas 12 (2/5 trit.), Andreas Kalogiros 11 (5 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.), Laurynas Klimas 10 (5 kld.), Matas Narvilas 9 (4/5 dvit.), Modestas Babraitis 7.