Vilkaviškio „Perlas“ (4-3) iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

27
13
57%
4/7

Šarūno Zablockio auklėtiniai namuose 90:78 (21:16, 25:19, 20:15, 24:28) įveikė Kretingos „VR Servisas“ (3-3) krepšininkus.

Iniciatyvą Vilkaviškio ekipa įgijo dar pirmoje mačo pusėje, kuomet antrojo kėlinio pabaigoje po Ernesto Naruševičiaus dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (45:35).

Po pertraukos šeimininkai galutinai išsprendė reikalus bei atkarpa 20:15 po trijų ketvirčių leido susikrauti 16 taškų persvarą (66:50), kuri buvo lemiama.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė E. Naruševičius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 18 taškų (7/11 dvit., 4/7 baud.), 13 atkovotų kamuolių bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rokas Stankevičius, per 34 minutes pelnęs 20 taškų (8/11 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Kretingos komandai Mantvydas Žukauskas per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 20 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Ernestas Naruševičius 18 (7/11 dvit., 13 atk. kam., 27 naud.), Augustine'as Ene'as 13 (5/6 dvit., 1/7 trit.), Gytis Mačionis 12 (2/5 trit.), Jonas Levickas 11 (5/7 dvit.), Aidas Kavaliauskas 7 (12 rez. perd., 4 per. kam.).

„Kretinga VR-Servisas“: Martynas Mažeika 19 (7/10 dvit., 1/6 trit.), Maksymas Lutsenko 18 (4/6 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Zabita 8 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Valerijus Anisimovas 7.