Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Jalenas Warrenas surengė įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama „Šilutė“ (5-2) iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Simonas Serapino auklėtiniai savo aikštėje 85:77 (18:10, 22:26, 23:22, 22:19) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (2-6).

22
28
9
3

J. Warrenas per 32 minutes pelnė 28 taškus (5/8 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Visas rungtynes ant kulnų mynę atkaklūs vilniečiai likus 42 sekundėms priartėjo prie šeimininkų per 5 taškus, kai Kristupas Smirnovas pataikė dvitaškį su pražanga (75:80).

Vėliau pražangą išprovokavęs Karolis Sapiega pataikė vieną iš dviejų baudos metimų, Gytis Valicka prametė tolimą metimą, o Edgaras Preibys sudavė lemiamą smūgį (84:75), po kurio „Rytas-2“ nebeatsigavo.

Šilutės komandai K. Sapiega per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Modestas Babraitis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 28 (5/8 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud., 26 naud.), Karolis Sapiega 22 (4/7 dvit., 4/6 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 28 naud.), Edgaras Preibys 14 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 7.

„Rytas-2“: Gytis Valickas 17 (6/7 dvit., 1/6 trit.), Modestas Babraitis 14 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld.), Gediminas Alisas 11 (5/6 baud., 6 atk. kam.), Kristupas Smirnov 8 (2/8 dvit.), Andreas Kalogiros 7 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).