Nuotr.: Atletas

21 taško persvarą iššvaistęs Vilniaus „Stekas“ (4-4) vos neprisižaidė „7bet-NKL“ rungtynių pabaigoje.

22
22
73%
8/11
2

Tomo Purlio auklėtiniai išvykoje 77:73 (19:15, 21:19, 21:18, 16:21) pranoko Kauno r. „Atletą“ (2-7).

Trečiajame kėlinyje „Stekas“ turėjo 21 taško pranašumą (61:40) ir atrodė, kad mačas krypsta tik į vieną pusę, bet „Atletas“ taip lengvai nepasidavė. Kauno r. ekipa surengė spurtą 30:9 ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Paulius Danisevičius išlygino rezultatą – 70:70.

Tuomet Tadas Rinkūnas sumetė baudų metimus, Karolis Brusokas įmetė dvitaškį, o kitoje aikštės pusėje Modestas Žaunieriūnas vėl švelnino deficitą (73:74).

Tiksint paskutinėms 16 sekundžių Kostas Jonuška įsūdė tritaškį, kuris galop paskandino „Atleto“ viltis.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Paulius Semaška, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 22 taškai (8/11 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Atleto“ komandai M. Žaunieriūnas per 18 minučių pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 13, Tomas Balčiūnas 12 (4 kld.), Egidijus Dimša 11 (5/7 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Tautvydas Baltrušaitis (2/3 trit.) ir Tomas Kuzminskas (4/6 dvit.) po 8.

„Stekas“: Paulius Semaška 22 (8/11 dvit.), Tadas Rinkūnas 12 (1/6 trit., 7/8 baud., 6 rez. perd.), Karolis Brusokas (4/12 dvit., 9 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas (3/4 trit., 3 per. kam.) po 10.