Nuotr.: D. Lukšta

Gausaus sirgalių būrio palaikomas Kauno „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Fotogalerija

Jaunieji žalgiriečiai namuose 84:67 (24:18, 20:13, 20:23, 20:13) nugalėjo Vilniaus „Ryto-2“ (3-7) krepšininkus.

Pirmoje mačo pusėje vyko lygi kova, tačiau prieš pat ilgąją rungtynių pertrauką „Žalgirio“ jaunimas spurtavo 11:0 ir po dviejų kėlinių turėjo 13 taškų pranašumą (44:31).

Trečiajame ketvirtyje Vytauto Pliaugos auklėtiniai ir toliau krovėsi pranašumą, kuris pasiekė 20 taškų (61:41). Tiesa, vilniečiai prieš ketvirtąjį kėlinį sugebėjo sumažinti savo atsilikimą ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo 10 taškų deficitą (54:64).

Tačiau pilnai intrigos atkurti vilniečiams nepavyko. Kauniečiai kontroliavo rungtynes, neleido varžovams priartėti ir šventė užtikrintą pergalę namuose, kuri jiems buvo devintoji iš tiek pat galimų.

Kauno komandai Liutauras Lelevičius per 29 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 11 taškų (5/7 dvit., 1/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 15 naudingumo balų.

Rungtynes stebėjo ne tik „Žalgirio“ fanų grupuotė „Green White Boys“, bet ir pagrindinės komandos atakų organizatorius Keenanas Evansas.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 23 (5/7 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud., 3 per. kam., 32 naud.), Gytis Nemeikša 20 (5/8 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 3 blok., 29 naud.), Motiejus Krivas 10 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Nedas Montvila 8 (4/4 dvit.), Kajus Kublickas 7 (7 rez. perd.).

„Rytas-2“: Gediminas Alisas (5/7 dvit., 4 per. kam.), Augustinas Kiudulas (5/8 baud., 6 atk. kam.) ir Kristupas Smirnov (5/8 dvit.) po 11, Modestas Babraitis 10 (2/3 trit., 4 kld.), Bohdanas Bryniukas 9 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Lukas Valantinas 8 (4/5 dvit.).