Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

19
37
100%
9/9
12

Marijampolės klubas namie 110:74 (26:17, 33:16, 28:25, 23:16) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (3-8).

Atkakli kova aikštelėje vyko 6 minutes, po jų rezultatas buvo lygus – 13:13. Tada šeimininkai spurtavo 13:4 ir po pirmojo kėlinio susikrovė 9 taškų persvarą (26:17).

Antrąjį ketvirtį „Sūduva“ pradėjo atkarpa 12:4 ir pirmavo jau 17 taškų persvara (38:21), netrukus atotrūkis pasiekė ir 20 taškų ribą (47:27), o po antrojo kėlinio Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pirmavo 59:33.

Antroji susitikimo pusė tapo tik formalumu ir galimybe treneriams duoti pasireikšti mažiau žaidžiantiems žaidėjams.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 18 minučių pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 9/9 baud), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Lukas Valantinas, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 14 taškų (7/8 dvit.), 6 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 19 (5/7 dvit., 9/9 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud.), Tautvydas Kliučinykas (4/5 dvit., 3/6 trit.) ir Viktors Iljins (5/8 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 3 blok.) po 17, Domantas Vilys 15 (2/4 trit.), Žygimantas Šimonis 10 (4/5 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Paulius Beliavičius 9 (3/5 trit.), Justas Nausėdas 8.

„Rytas-2“: Bohdanas Bryniukas 15 (6/12 dvit.), Lukas Valantinas 14 (7/8 dvit., 6 atk. kam.), Matas Narvilas 11 (7/7 baud.), Kristupas Smirnovas 10, Modestas Babraitis 8 (4/5 dvit.).