Nuotr.: Delikatesas
Nuotr. Delikatesas

Povilas Gaidys aikštėje susitiko su savo buvusia komanda, o jo atstovaujamas Joniškio „Delikatesas“ (3-8) iškovojo trečiąją pergalę „7bet-NKL“.

18
35
6
14

Žilvino Petraičio treniruojamas Joniškio klubas namie 99:79 (25:19, 25:17, 21:15, 28:28) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (5-7).

Iš „Perlo“ į „Delikatesą“ perėjęs P. Gaidys per 30 minučių į savo buvusios komandos krepšį įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus – 34:34, tačiau tuomet Nojus Jankūnas inicijavo spurtą 16:2 ir prieš ilgąją pertrauką Joniškio ekipa pabėgo į priekį (50:63).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai nemažino apsukų ir padidino pranašumą iki 22 taškų (71:49). Nors likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Jonas Levickas kirpo svečių iš Vilkaviškio deficitą iki 13 taškų, tačiau tai buvo rimčiausias jų pasipriešinimas iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Fernando Salsamendi, per 29 minutes pelnęs 23 taškus (7/15 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Aidas Kavaliauskas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 23 (7/15 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam.), Corey Boydas (6/12 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam.) ir Povilas Gaidys (4/6 dvit., 2/2 trit., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 35 naud.) po 18, Šarūnas Kulevičius 11 (2/4 trit.), Darionas Rackley (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.) ir Nojus Jankūnas po 9.

„Perlas“: Aidas Kavaliauskas (4/8 dvit., 2/5 trit., 7 rez. perd., 6 per. kam.) ir Amandas Urkis (4/7 dvit., 2/7 trit., 3 per. kam.) po 16, Augustine'as Ejike Ene (1/6 trit.) ir Jonas Levickas (5/7 dvit., 5 atk. kam.) po 11, Rokas Stankevičius 7 (4 per. kam.).