Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-12) šį sezoną fiksuoja pirmąją pergalių seriją.

9
23
Blokuoti metimai
5
7

Alfredo Kaniavos treniruojamas Klaipėdos klubas namie 73:69 (21:20, 21:14, 11:21, 20:14) šią savaitę antrą kartą įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (3-10).

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai įgijo dviženklę persvarą (40:30), bet po ilgosios pertraukos į rungtynes sugrįžę svečiai iš Vilniaus ne tik panaikino deficitą, bet ir susikrovė 10 taškų pranašumą (63:53).

Tačiau ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai atsakė spurtu 14:0 ir likus paskutinėms 3 minutėms vėl perėmė rungtynių iniciatyvą (67:63).

Tada Andreas Kalogiros ir Oskaras Pleikys apsimainė dvitaškiais, o tas pats A. Kalogiros dar ir sumetė 2 iš 3 baudų metimų ir vilniečiai vėl mynė varžovams ant kulnų (67:69).

Visgi tiksint paskutinėms 12 sekundžių Kristupas Keinys dėjimu uždarė rungtynes.

Klaipėdos komandai Jonas Paukštė per 18 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 metimus, sykį suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rytis Šakaitis, per 30 minučių pelnęs 15 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Modestas Babraitis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 14 taškų (5/8 dvit., 0/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida bei 23 naudingumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 15 (2/7 trit., 5/5 baud.), Gediminas Leščiauskas 14 (5/6 dvit.), Jonas Paukštė (4/4 dvit., 7 atk. kam., 5 blok.) ir Oskaras Pleikys (4/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9, Gabrielius Mažeika 8 (2/6 trit.).

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 18 (5/9 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Modestas Babraitis 14 (5/8 dvit., 0/5 trit., 12 atk. kam.), Adas Šimonis 11 (3/8 trit., 4 kld.), Augustinas Kiudulas (2/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Bohdanas Bryniukas (4/4 dvit.) po 8.