Kauno r. „Atletas“ (5-10) iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

19
60%
3/5
6

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namie 88:54 (27:13, 20:11, 22:11, 19:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2-13) ir laimėjo antrąjį kartą paeiliui.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė 17 taškų persvarą (25:8), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 23 taškų (47:24).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė – Kauno r. ekipa ir toliau dominavo ir galiausiai užtikrintai triumfavo.

Kauno r. komandai Egidijus Dimša per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Modestas Žaunieriūnas, per 20 minučių pelnęs 16 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Leščiauskas, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 14 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 16 naudingumo balų.

„Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 16 (4/7 trit.), Medas Kuprijanovas 13 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Karolis Babkauskas 12 (4/9 trit.), Tomas Balčiūnas 10 (4/7 dvit.), Egidijus Dimša 9 (6 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Adomas Rybelis 7.

„NEP“: Gediminas Leščiauskas 14 (3/7 dvit., 5/5 baud., 2 blok.), Gabrielius Mažeika 11 (5/7 baud.), Arnas Knystautas 8 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Jonas Paukštė 7.