Nuotr.: L. Šeputis

Praėjusios savaitės „7bet-NKL“ MVP Karolis Guščikas vėl vedė Mažeikių „M Basket“ (8-8) ekipą į pergalę.

28
35
8
Blokuoti metimai
2

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 82:74 (24:16, 19:16, 18:15, 21:27) įveikė „Vyčio-VDU“ (7-5) krepšininkus bei iškovojo trečią pergalę paeiliui.

Dviženklį pranašumą mažeikiškiai susikrovė dar iki pertraukos (43:32), o ketvirtojo kėlinio pabaigoje po eilinio K. Guščiko dvitaškio įgijo pergalingą 15 taškų persvarą (80:65).

Nesulaikomas K. Guščikas per 29 minutes pelnė 28 taškus (12/16 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

K. Guščikas „7bet-NKL“ čempionate renka po 20,7 taško (1 vieta lygoje), 9 atkovotus kamuolius (3 vieta lygoje) ir 26 naudingumo balus (1 vieta lygoje).

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 18 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„M Basket“: Karolis Guščikas 28 (12/16 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 35 naud.), Karolis Babušis 16 (4/9 trit., 7 atk. kam.), Edi Sinadinovičius 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Simas Jasaitis 8 (2/4 trit.), Artūras Jomantas 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 18 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Augustinas Mikštas 12, Rokas Mačiulis 11 (2/4 trit.), Karolis Kokoška 9 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Ernestas Jonkus 7 (5 atk. kam.).