Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Karolis Kokoška prapliupo tolimais metimais, o jo vedama „Vyčio-VDU“ (9-5) komanda  šventė devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

22
29
2
86%
6/7

Eriko Kučiausko treniruojamas klubas išvykoje 100:71 (28:24, 21:13, 25:18, 26:16) uraganiniu puolimu įveikė Kauno r. „Atletą“ (5-12).

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Kokoška, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (1/3 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

„Vyčio-VDU“ ekipa pataikė 18 iš 39 tritaškių (46 proc.), kai šeimininkai – 4 iš 20 (20 proc.).

Pirmoje rungtynių pusėje besivejančio vaidmenyje buvęs „Atletas“ po ilgosios pertraukos mažino atsilikimą iki 8 taškų (43:51), tačiau tuomet svečiai sužaidė atkarpą 7:0 ir susikūrė saugesnį pranašumą (58:43).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Atletas“ krito į 22 taškų duobę (55:77), iš kurios nebeišsikapstė.

Kauno r. komandai Medas Kuprijanovas per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„Atletas“: Medas Kuprijanovas 18 (7/9 dvit., 4/8 baud.), Tomas Balčiūnas 12 (5 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis 11, Karolis Babkauskas 8 (2/5 trit.), Paulius Danisevičius 7 (3/7 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.).

„Vytis-VDU“: Karolis Kokoška 22 (6/7 trit., 6 atk. kam., 2 blok., 29 naud.), Titas Januševičius 21 (4/10 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Augustinas Mikštas 14 (2/5 trit., 10 atk. kam.), Gabrielius Čelka 10 (2/3 trit.), Šarūnas Vingelis (2/3 trit.) ir Eimantas Žilius (5 atk. kam.) po 8, Ernestas Jonkus 7 (1/5 trit., 5 rez. perd.).