Nuotr.: G. Šiuparys

Įspūdingai startavęs Joniškio „Delikatesas“ (7-11) išsaugojo pergalę savo rankose „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Žilvino Petraičio auklėtiniai namie 88:81 (32:17, 31:22, 9:18, 16:24) nugalėjo Viniaus „Ryto-2“ (5-13) krepšininkus.

Joniškio komanda pirmajame kėlinyje pelnė net 32 taškus ir smarkiai pabėgo į priekį (32:17). Apsukų nesumažinę šeimininkai antrajame ketvirtyje įsūdė dar 31 tašką ir į ilgąją pertrauką išėjo su 24 taškų pranašumu (63:39).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje pasikeitė – „Delikatesas“ trečiame ketvirtyje puolime išspaudė vos 9 taškus, tačiau vilniečiai deficitą sumažino tik iki 15 taškų (57:72).

Lemiamą kėlinį šeimininkai irgi pralaimėjo, tačiau pirmoje mačo pusėje susikrautos persvaros užteko, kad jie iškovotų pergalę.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 36 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Kulevičius, per 30 minučių pelnęs 17 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Modestas Babraitis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius (5/9 dvit., 4 rez. perd.) ir Povilas Gaidys (2/3 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 30 naud.) po 17, Fernando Salsamendi 10 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Ugnius Mineikis ir Vilius Valuntonis (3/7 dvit.) po 9, Darionas Rackley 8 (2/7 trit.), Corey Boydas 7 (6 atk. kam.).

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 19 (4/7 dvit., 2/8 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam.), Adas Šimonis 15 (3/10 trit.), Andreas Kalogiros 14 (2/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 9 kld.), Modestas Babraitis 11 (4/9 dvit., 13 atk. kam.), Arūnas Rimkus 7.