Nuotr.: L. Šeputis

Be Motiejaus Krivo ir Liutauto Lelevičiaus besivertęs Kauno „Žalgiris-2“ (17-2) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse.

14
18
6
67%
2/3

Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 74:63 (17:14, 21:18, 16:11, 20:20) nugalėjo Mažeikių „M Basket“ (10-10).

Nuo pat pradžios į priekį išsiveržę žalgiriečiai didesnę persvarą įgijo po ilgosios pertraukos, kai spurtavo 13:0 ir po Dovydo Butkos tritaškio susikrovė 19 taškų pranašumą (51:32).

Mažeikiškiai dar trečiajame ketvirtyje kirpo atsilikimą iki vienženklio (42:51), tačiau atsibudęs „Žalgiris-2“ likus puseptintos minutės iki mačo pabaigos vėl atstatė dviženklę persvarą ir saugiai uždarė rungtynes.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Dovydas Butka, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 14 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos bei 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Nemeikša, per 27 minutes pelnęs 14 taškų (3/9 dvit., 2/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

Mažeikių komandai Artūras Jomantas per 22 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Mažeikių ir Kauno ekipos per pastaruosius septynis mačus pralaimėjo po du sykius.

„M Basket“: Karolis Babušis 19 (4/8 dvit., 3/7 trit.), Artūras Jomantas 14 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Mindaugas Motuzas 10 (5 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 8.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka (3/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Gytis Nemeikša (3/9 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam.) po 14, Kajus Kublickas 11 (4/11 dvit.), Dominykas Butka 9 (9 atk. kam.).