Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) šventė šešioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

23
33
75%
9/12
3

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 80:59 (18:11, 18:23, 26:10, 18:15) nugalėjo „Šilutę“ (11-11).

Besivejančių vaidmenyje buvusi „Šilutė“ iki ilgosios pertraukos priešinosi svečiams iš Marijampolės (34:36), tačiau „Sūduva-Mantinga“ trečiajame kėlinyje spurtavo 17:3 ir susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą (53:37).

Per likusį ketvirtį šeimininkai nebeatsigavo ir turėjo pripažinti marijampoliečių pranašumą.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 23 taškai (7/8 dvit., 9/12 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Šilutės komandai Deividas Anužis per 19 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Šilutė“: Eduardas Targonskis (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Arminas Bergaudas (3/4 trit.) po 12, Deividas Anužis 9 (4 rez. perd.), Joshua Alexanderis 8 (3/7 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 23 (7/8 dvit., 9/12 baud., 7 atk. kam., 4 kld., 33 naud.), Evaldas Džiaugys 19 (8/10 dvit., 9 atk. kam., 25 naud.), Paulius Beliavičius 18 (6/11 trit., 5 rez. perd.), Justas Nausėdas 8 (2/4 trit.).