Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Marijus Užupis padėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (20-3) pasiekti dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

18
34
80%
8/10
4

Marijampolės klubas išvykoje 75:65 (17:21, 17:12, 26:18, 15:14) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (7-16) krepšininkams, kuriems tai buvo aštuntoji nesėkmė iš eilės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marijus Užupis, per 30 minučių pelnęs 26 taškus (8/12 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios 29-erių krepšininko rungtynės šį sezoną. Ankstesnis rekordas – 18 taškų į Joniškio „Delikateso“ krepšį.

Pirmoji susitikimo pusė klostėsi atkakliai, varžovų į priekį nepaleidęs „Perlas“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas minimalų deficitą – 33:34.

Marijampoliečiai atsiplėšė trečiojo ketvirčio viduryje, kuomet spurtavo 13:2 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 56:47, kurią išsaugojo iki kėlinio galo (60:51).

Lemiamame ketvirtyje Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių pranašumas buvo pasiekęs ir rekordinį – 67:53. Vilkaviškio ekipa atsitiesti nebesugebėjo ir patyrė dar vieną nesėkmę, kuri jiems buvo aštuntoji iš eilės.

Tuo metu marijampoliečiai laimėjo devintą sykį paeiliui.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 18 taškų (5/7 dvit., 8/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Vilkaviškio komandai Mantvydas Žukauskas per 33 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Perlas“: Klaidas Metrikis 17 (3/7 dvit., 3/7 trit.), Mantvydas Žukauskas (5 rez. perd.) ir Moussa Mayaki (5/6 dvit.) po 10, Rokas Stankevičius 9 (2/8 dvit., 5 atk. kam.), Augustine'as Ene 8.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 26 (8/12 dvit., 2/4 trit., 12 atk. kam., 30 naud.), Aurelijus Pukelis 18 (5/7 dvit., 8/10 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld., 34 naud.), Tautvydas Kliučinykas 11 (2/5 trit.), Viktors Iljins 9 (6 atk. kam., 2 blok.).