Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Karolis Guščikas pelnė 28 taškus ir jo vedama Mažeikių „M Basket“ (17-11) dar vieną pergalę „7bet-NKL“.

28
32
2
65%
11/17

Mažeikių klubas išvykoje 88:71 (21:11, 17:17, 25:24, 25:19) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (19-8).

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė K. Guščikas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 28 taškai (11/17 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Mažeikiškiai iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą, kurią trečiajame ketvirtyje padidino iki 19 taškų (63:44).

Nors žalgiriečiai prieš lemiamą atkarpą smarkiai nukirpo deficitą (52:63), tačiau arčiau nei per 10 taškų nebepriartėjo,

Kauno komandai Gytis Nemeikša per 32 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 21 (4/6 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 30 naud.), Liutauras Lelevičius 18 (3/6 trit.), Motiejus Krivas 15 (4/9 dvit., 9 atk. kam., 4 blok., 25 naud.).

„M Basket“: Karolis Guščikas 28 (11/17 dvit., 8 atk. kam., 2 blok., 5 kld., 32 naud.), Jokūbas Rubinas 14 (6/8 dvit., 5 rez. perd.), Karolis Babušis (2/7 dvit., 2/4 trit.) ir Šarūnas Valunta (5/9 dvit., 5 rez. perd.) po 13, Simas Jasaitis 12 (3/7 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.).