Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Corey Boydas pelnė 29 taškus ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (13-17) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“. Žilvino Petraičio treniruojamas klubas išvykoje 81:65 (16:18, 19:12, 26:21, 20:14) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-24).

29
33
61%
11/18
80%
4/5

Klaipėdiečiams tai buvo šeštoji nesėkmė iš eilės.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė C. Boydas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 29 taškai (11/18 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

24-erių amerikiečiui pritrūko vos vieno taško, kad atkartotų sezono rezultatyvumo rekordą. Jis sausio viduryje pelnė 30 taškų į Kauno r. „Atleto“ krepšį.

Po trijų kėlinių „Delikatesas“ turėjo dviženklę persvarą (61:51), tačiau ketvirtojo ketvirčio pradžioje spurtavę šeimininkai likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos priartėjo iki 2 taškų (63:65).

Visgi per likusį laiką joniškiečiai sužaidė atkarpą 16:2 ir saugiai uždarė rungtynes.

Klaipėdos komandai Gabrielius Mažeika per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdiečiai vertėsi be Oskaro Pleikio.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 18 (3/8 trit., 14 atk. kam., 3 per. kam.), Matas Repšys (5/8 dvit., 2/5 trit.) ir Gediminas Leščiauskas (6/10 dvit., 0/5 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) po 16.

„Delikatesas“: Corey Boydas 29 (11/18 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 33 naud.), Šarūnas Kulevičius 20 (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/8 baud., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 28 naud.), Povilas Gaidys 10 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Darionas Rackley 8 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 4 blok., 5 kld.), Vilius Valuntonis 7 (3/7 dvit.).