Nuotr.: L. Šeputis

Po keturių nesėkmių serijos į pergalių kelią sugrįžęs Kauno „Žalgiris-2“ (21-8) laimėjo antrą sykį iš eilės „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 87:75 (27:18, 13:20, 23:22, 24:15) įveikė „Telšius“ (23-7).

Didžiąją dalį rungtynių besivejančių vaidmenyje buvę telšiškiai tiek antrajame kėlinyje (35:34), tiek trečiajame ketvirtyje (58:57) persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau išsilaikyti priekyje jiems nepavykdavo.

Lemiamo kėlinio pradžioje Seanas Fasoyiro mažino „Telšių“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (62:65), bet tada Dovydas Butka tritaškiu inicijavo spurtą ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos žalgiriečiai jau turėjo dviženklę persvarą (81:71).

Per likusį laiką telšiškiai stebuklo nebesukūrė ir pralaimėjo antrą sykį iš eilės.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kajus Kublickas, per 24 minutes pelnęs 18 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Liutauras Lelevičius taip pat pridėjo 18 taškų (2/9 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Telšių komandai Ignas Razutis per 31 minutę pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 32 naudingumo balus.

Kauniečiai su 21 pergale ir 8 pralaimėjimais rikiuojasi trečioje vietoje, o dviem laimėjimais daugiau turintys telšiškiai žengia antri.

„Telšiai“: Ignas Razutis 22 (4/6 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud., 10 rez. perd., 3 per. kam., 32 naud.), Rolandas Jakštas 14 (5/10 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Deividas Rasys 10 (4/5 dvit., 0/5 trit.), Ovidijus Kaminskis 9 (4/8 dvit., 4 kld.), Mindaugas Norkus 7.

„Žalgiris-2“: Kajus Kublickas (2/3 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Liutauras Lelevičius (2/9 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd.) po 18, Motiejus Krivas 16 (6/9 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Nedas Montvila 10 (2/3 trit.), Dovydas Butka 8 (2/3 trit., 4 kld.).