Nuotr.: U. Drungilaitė
Nuotr. U. Drungilaitė

Palangos „Kuršiai“ (13-20) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“. Henriko Lubino auklėtiniai išvykoje 83:74 (23:15, 26:9, 16:27, 18:23) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (6-27) krepšininkus.

16
18
80%
4/5
75%
6/8

Nuo pat rungtynių pradžios vadeles perėmęs Palangos klubas iki ilgosios pertraukos susikrovė 25 taškų persvarą (49:24), tačiau likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos šeimininkai kirpo atsilikimą vos iki 4 taškų (67:71).

Vis tik tada Danilo Sokolenko smeigė tritaškį, Zacaree Owensas ir Tadas Burys pridėjo po dvitaškį ir svečiai iš Palangos vėl pabėgo į priekį (78:68) ir saugiai uždarė rungtynes.

Praėjusį ketvirtadienį palangiškiai 68:79 pralaimėjo prieš Klaipėdos ekipą.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Budrys, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 16 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Zacaree Owensas, per 32 minutes pelnęs 20 taškų (7/10 dvit., 2/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Klaipėdos komandai Matas Repšys per 35 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 22 (4/6 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud., 12 atk. kam., 28 naud.), Gediminas Leščiauskas 13 (3/7 dvit., 2/7 trit., 8 rez. perd.), Jonas Paukštė 12 (4/5 dvit., 2 blok.), Gabrielius Mažeika 10 (2/4 trit.), Adomas Sidarevičius 9 (3/7 dvit.), Kristupas Keinys 8 (1/6 trit., 5 atk. kam.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 20 (7/10 dvit., 2/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Tadas Budrys 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Danilo Sokolenko 13 (3/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Tadas Kymantas 10, Vidmantas Užkuraitis 9 (5 atk. kam.).