Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

„7bet-NKL“ antrąją pergalę paeiliui iškovojo „Telšiai“ (26-8). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 87:74 (23:16, 22:24, 19:15, 23:19) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (14-20).

17
21
7
75%
6/8

Antrajame kėlinyje telšiškiai susikrovė dviženklę persvarą (35:23), tačiau atsitiesę šeimininkai po ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (48:47).

Dar trečiajame kėlinyje svečiai iš Telšių inicijavo spurtą 12:0 ir vėl perėmė rungtynių kontrolę (64:53). Vis tik likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Medas Kuprijanovas išvedė Kauno r. komandą į priekį (74:72).

Po pasitarimo sugrįžę telšiškiai per likusį laiką neleido „Atletui“ pelnyti nė vieno taško, o patys įmetė 15 taškų bei išsivežė užtikrintą pergalę.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (6/9 dvit., 2/3 trit., 4/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Jam geriausiai talkino kitas puolėjas Mindaugas Norkus, per 31 minutę pridėjęs 17 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.).

Kauno r. komandai Medas Kuprijanovas per 24 minutes pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

„Atleto“ gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Danisevičius, per 27 minutes pelnęs 19 taškų (5/7 dvit., 3/7 trit.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 13 naudingumo balų.

„Atletas“: Paulius Danisevičius 19 (5/7 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Tomas Balčiūnas 15 (3/3 trit.), Medas Kuprijanovas 12 (5/5 dvit.), Tautvydas Baltrušaitis 9 (5/6 baud.), Edas Valenta 7.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 22 (6/9 dvit., 2/3 trit., 4/8 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam., 6 kld.), Mindaugas Norkus 17 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Ignas Razutis (3/7 trit., 5/6 baud., 9 rez. perd., 3 per. kam.) ir Laurynas Kaveckis (2/4 trit.) po 14, Deividas Rasys 13 (4/6 dvit., 5/8 baud., 4 rez. perd.).