Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pasiekė įspūdingą ketvirtą kėlinį sužaidęs Vilniaus „Steko“ (17-20) klubas. Sostinės ekipa namuose 88:84 (21:25, 13:15, 20:30, 34:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (15-21).

14
26
10
100%
4/4

Pirmus tris kėlinius pralaimėję vilniečiai po 30 minučių turėjo 16 taškų deficitą (54:70), tačiau baltos vėliavos kelti neketino. Tomo Purlio auklėtiniai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 9:2 ir deficitą sumažino iki vienaženklio – 63:72.

Likus 3 min. iki mačo pabaigos vilkaviškiečiai dar turėjo 8 taškų pranašumą (84:76), tačiau tuomet Justas Sinica smeigė tritaškį, Gediminas Povilauskas pelnė dvitaškį, dar vieną tritaškį pridėjo Povilas Rinkūnas ir rezultatas likus šiek tiek daugiau nei minutei tapo lygus – 84:84.

Per likusį laiką „Perlui“ taškų rinkti nebepavyko, tuo metu J. Sinica pataikė tris baudos metimus iš keturių, o pergalę įtvirtino Pauliaus Semaškos bauda.

Vilniaus komandai Gediminas Povilauskas per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Tadas Rinkūnas, per 36 minutes pelnęs 22 taškus (3/6 dvit., 4/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (7/10 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 22 (4/9 trit., 8 rez. perd.), Justas Sinica 21 (4/9 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Gediminas Povilauskas 14 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 26 naud.), Paulius Semaška 11 (2/5 trit., 7 rez. perd., 5 kld.), Justas Šukelis 10 (4/6 dvit.), Karolis Brusokas 8 (4/5 dvit.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (7/10 dvit., 2/3 trit., 11 atk. kam., 28 naud.), Eduards Hazners 17 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 13 (4/5 dvit.), Jonas Levickas 11 (5/5 baud.), Amandas Urkis 10 (2/9 trit., 5 atk. kam.), Klaidas Metrikis 7.