Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

„7bet-NKL“ aštuntfinalio starte Vilniaus „Rytas-2“ pasiekė dramatišką pergalę. Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 84:79 (20:26, 13:18, 25:22, 26:13) palaužė Vilniaus „Steką“.

24
30
93%
13/14
8

Aštuntfinalio serija vyks iki trijų pergalių. Antrosios tarpusavio rungtynės startuos šeštadienį 17 val.

Trečiajame kėlinyje „Stekas“ turėjo 15 taškų persvarą (53:38), tačiau spurtavęs „Rytas-2“ likus kiek mažiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos po Luko Valantino metimo persvėrė rezultatą (76:75).

Tada Kostas Jonuška sumetė baudas, bet Modestas Babraitis pelnė 4 taškus ir „Rytui-2“ vėl suteikė pranašumą (80:77). Tiksint paskutinėms 22 sekundėms Justas Sinica baudomis bandė gelbėti „Steką“ (79:80), bet keturis baudų metimus sumetęs Arnas Adomavičius uždarė rungtynes.

„Ryto-2“ ekipos gretose išsiskyrė A. Adomavičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 24 taškai (4/10 dvit., 1/7 trit., 13/14 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 30 naudingumo balų.

M. Babraitis per 26 minutes surinko 14 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius bei 23 naudingumo balus.

„Steko“ komandai Tadas Rinkūnas per 37 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 3/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

K. Jonuška pridėjo 19 taškų (0/2 dvit., 4/11 trit., 7/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 3 perimtus kamuolius bei 15 naudingumo balų.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 21 (3/9 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd.), Kostas Jonuška 19 (4/11 trit., 7/7 baud., 3 per. kam.), Paulius Semaška 10 (1/7 trit., 6 rez. perd.), Justas Sinica 9 (1/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 24 (4/10 dvit., 1/7 trit., 13/14 baud., 8 atk. kam., 30 naud.), Adas Šimonis 15 (3/5 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Modestas Babraitis 14 (4/9 dvit., 10 atk. kam.), Gediminas Alisas 12 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), Lukas Valantinas 11 (5/14 dvit., 8 atk. kam.).